Beşiktaş

BEŞİKTAŞ HABERİ: İşte kördüğüme dönen Onur Bulut transferinin gerçekleri!

Beşiktaş ile Kayserispor arasındaki Onur Bulut krizi gün geçtikçe büyüyor.

Sarı-kırmızılılar ile olan sözleşmesini tek taraflı feshettikten sonra siyah-beyazlıların 8 Şubat’ta kadrosuna kattığını açıkladığı 28 yaşındaki futbolcunun transferiyle ilgili detaylara Sabah ulaştı. İşte yaşananlar…

Kayserispor, Onur ile sözleşme yenilemek isterken oyuncu bunu kabul etmedi. F.Bahçe ise Thiam’dan kalan 1.6 milyon Euro alacağını bırakarak, artı 1.3 milyon Euro bonservisle Kayseri’yi ikna etti.

Ardından Onur’a Kayserispor yönetimi “F.Bahçe ile anlaştık, sen de görüş” dedi. Sarı-kırmızılılar, bu süreçte oyuncuyla sözleşme yeniledi ve kontrata 1 milyon Euro serbest kalma maddesi koyuldu.

Onur’un mukavelesini Kayserispor A.Ş. adına yönetici Nurettin Açıkalın imzaladı. O sırada odada Kayserisporlu diğer idareciler ile başkan Ali Çamlı da yer alıyordu. Onur, sarı-kırmızılıların ısrarı sonrası F.Bahçeli yönetici Selahattin Baki ile görüştü ancak anlaşma çıkmadı. Sonra Beşiktaş, Kayseri’ye 1 milyon Euro gönderdi. Ancak Kayseri cephesi transferin haksız gerçekleştiğini belirtip konuyu UÇK’ya taşıdı. Onur’un da imza attığı gün odada bulunan herkesle ilgili suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button