Beşiktaş

BEŞİKTAŞ HABERİ: Şenol Güneş üzerlerini çizdi! Ayrılık listesi uzun

Beşiktaş, yeni sezonun kadrosunu oluşturmak için şimdiden harekete geçti. Ara transfer döneminde gelen ve giden oyuncularla birlikte kadrosunda değişime giden siyah-beyazlılar, yeni sezonun takımını oluşturmak için şimdiden mesaiye başladı.

Beşiktaş’ın tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş, şu andaki kadro içerisinde yer alan 10 ismin mevcut performanslarında değişim olmadığı takdirde gelecek sezon kadrosunda kendilerini düşünmüyor.

LİSTEYİ YÖNETİME BİLDİRDİ
Bu oyuncular arasında, N’Koudou, Welinton, Rosier, Saiss, Atiba, Redmond, Masuaku, Umut Meraş, Dele Alli ve Utku yer alıyor. Teknik patron Güneş’in, yönetim ile ara transfer dönemi tamamlandıktan sonra yaptığı görüşmede, önümüzdeki sezon birlikte olmak istemediği oyuncuları bildirdi.

Güneş’in, “Seneye bambaşka bir takım yaratacağız. Bu nedenle size sunduğum ‘ayrılacaklar’ listesini gönderebilirsek, elemiz rahatlayacak” dediği ifade edildi.

ERSİN VE MULEKA BELİRSİZ
Siyah-beyazlılarda kaleci Ersin Destanoğlu ile kanat oyuncusu Jackson Muleka’nın durumları ise belirsizliğini koruyor. Kalede Mert Günok’un performansını artırması sonrası kulübeye giden Ersin Destanoğlu, sürekli forma giymek istediği bir takıma gitmek isterken; teknik direktör Şenol Güneş’in farklı mevkilerde görev verdiği Muleka da ‘verimli olamadığını’ ifade ederek ayrılabileceğinin sinyallerini verdi. Yönetimin, iki oyuncuya da cazip teklifler gelmesi durumunda bunu değerlendirmeye alacağı öğrenildi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button