Galatasaray

Beşiktaş ve Galatasaray arasında transfer savaşı başlıyor! Ezeli rakipler o isim için devreye girdi

Süper Lig’de bir sezon daha geride kalmak üzereyken takımlar şimdiden transfer çalışmalarına son hız devam ediyor.

Özellikle dört büyüklerin yapacağı transferler büyük bir merakla takip ediliyor.

Galatasaray sezonu şampiyon olarak tamamlarken sarı kırmızılılılar gelecek sezon Avrupa’da başarılı olacak güçlü bir takım kurmak istiyor.

Öte yandan Süper Lig devlerinden Beşiktaş bu sezon istediği başarıyı yakalayamazken siyah beyazlılar gelecek sezon kuracağı kadroyla her kulvarda başarılı olmak istiyor.

Son olarak ise yurt dışından flaş bir iddia ortaya atıldı.

Yer alan haberde iki Süper Lig devinin de aynı isim üzerinde durduğu öğrenildi.

Footballscotland’da yer alan haberde Rangers teknik direktörü Michael Beale’nin, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Glen Kamara ile yakından ilgilendiğini bildirdiği ifade edildi.

Yer alan haberde 27 yaşındaki önlibero’nun yaz aylarında takımdan ayrılmasının sürpriz olmayacağı vurgulandı.

Finlandiya Milli Takımı’nın formasını terleten oyuncunun son zamanlarda transferde pek çok takımın ilgisini çektiği ve Ligue 1 ekibi Nice’in de oyuncu için transfer hamlesinde bulunabileceği vurgulandı.

Ayrıca Footballscotland’da, Daily Mail’in de iki ezeli rakip olan Galatasaray ve Beşiktaş’ın futbolcuyla yakından ilgilendiği belirtildi.

Glasgow Rangers formasını terleten Glen Kamara’nın takım arkadaşları Ryan Kent ve Alfredo Moreles ile Fenerbahçe’nin yakından ilgilendiği ifade edildi. Galatasaray’ın ise Alfredo Morelos’u transfer listesine aldığı aktarıldı.

Yer alan haberlerin ardından Glen Kamara ile ilgili araştırmalar ise sıklık kazandı.

GLEN KAMARA KİMDİR?

Glen Kamara futbola İngiltere’nin Southend takımının altyapısında başladı.

Ardından Arsenal altyapısının yolunu tuttu. İlk olarak ise profesyonel kariyerine bir başka İngiliz ekibi olan Colchester’de başladı.

Sonraki durağı ise İskoç ekibi Dundee FC oldu. Dunde FC’den ise 2019 kış transfer döneminde Glasgow Rangers’a katıldı. Aslen Sierra Leoneli uyruklu olan futbolcu Finlandiya Milli Takımı’nın formasını terletiyor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button