Beşiktaş

Bir bakışta 90 dakika

Antalyaspor gole yaklaştı. Fernando’nun sağdan kullandığı serbest atışta arka direkte iyi yükselen Veysel Sarı’nın kafa vuruşunda kaleci Mert topu kornere çeldi.

35

Antalyaspor, baskısını sürdürüyor. Gelişen Antalyaspor atağında Güray’ın uzun pasında Ndao’dan önce son anda savunma araya girip tehlikeyi savuşturdu..

45

Bu sefer Beşiktaş etkili geldi. Antalyaspor defansında yapılan hatada Cenk araya girmek istedi ancak top ayağından açılınca top yeniden savunmada kaldı.

+4

Beşiktaş, maçta ilk kez gole bu kadar yaklaştı. Sağ çaprazdan ceza sahasına giren Redmond’un şutunda, meşin yuvarlak az farkla üstten auta gitti.

+6

Beşiktaş, uzatmalarda bir kez daha gole yaklaştı. Redmond’un kullandığı kornerde Tayyip’in ön direkte aşırttığı topa altıpasın içinde yükselen Muleka’nın kafasında, meşin yuvarlak üstten auta çıktı.

48

İkinci yarıya da Antalyaspor etkili başladı. Floranus, savunma arkasına sarkmak isteyen Ndao’ya derin bir pas gönderdi. Son anda araya Tayyip Talha girdi.

53

Antalyaspor ‘da Veysel Sarı, sol kanattaki Houssam Ghacha’ya uzun bir pas göndermek istedi. Son anda araya giren Rosier, tehlike büyümeden önledi.

72

Beşiktaş’ta sağ kanatta topla buluşan Semih şık bir vücut çalımı ile rakibinden sıyrılıp ortasını yaptı. Ancak son anda Ömer Toprak araya girip tehlikeyi önledi.

+6

Semih’in pasını alan Cenk, Ataberk’in müdahalesi ile yerde kalınca penaltı kararı verildi. Penaltıyı kullanan Cenk, Ataberk’i geçemedi ve karşılaşma 0-0 bitti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button