Galatasaray

Buruk farkı

Galatasaray geçen sezon kötübir grafik çizerkentaraftarlar büyük hayal kırıklıklarıyaşamıştı. Sezonbaşında teknik direktörOkan Buruk’un gelişiylebirlikte kulübe de ‘bahar’geldi. 48 yaşındaki hoca,kurduğu kusursuz organizasyonlasarı-kırmızılılarızaferden zafere koşturuyor.23 hafta sonundaAslan 57 puana ulaştı.2.47 gibi müthiş bir maçbaşı puan ortalaması tutturanGalatasaray enyakın rakibi F.Bahçe’nin6 puan önünde. Buruk veöğrencilerinin en büyükhedefi sezonu şampiyonluklatamamlamak.

HEDEFE KİLİTLENDİ
Sarı-kırmızılı camia, teknik direktör Okan Buruk’un etrafında kenetlendi. Heyecanla Mayıs ayını bekliyor. “Mayıslar bizimdir” sloganıyla 3 sezon sonra şampiyonluğu kucaklamak istiyorlar. Buruk sezon başında Galatasaray ile 1 artı 1 yıllık sözleşme imzalanmıştı. Sezon sonu hasretle beklenen şampiyonluk gelirse sarı-kırmızılı yönetim başarılı çalıştırıcı ile yeniden masaya oturacak. Kontratı daha ileri bir tarihe çekilecek. Buruk ve kurmayları ise şu an kontratı değil, lig şampiyonluğunu ve Ziraat Türkiye Kupası’nı kovalıyorlar.

KONSANTRASYON İSTEDİ
Okan Buruk, Kasımpaşa karşılaşması öncesinde öğrencileriyle bir toplantı yaptı. Genç çalıştırıcı “Kesinlikle rehavet istemiyorum. Ligde kolay maç yok. Önceden kolay denilen bazı maçlarda zorlandığımızı unutmayın. Herkes sadece Kasımpaşa maçını düşünsün. Sahaya çıkmayı özlediğinizi biliyorum. Taraftarımız önünde kendisini gösterin” dedi.

Galatasaray, Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılılar dünkü çalışmasını Net Stadı’nda yaptı. Teknik direktör Okan Buruk oyuncuların yeniden stat havasını soluması için bu yönde bir karar aldı.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button