Beşiktaş

Eden Hazard Beşiktaş’a doğru! Transferdeki tek engel…

Beşiktaş ara transfer döneminin bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Kadrosunu 4 yeni isimle güçlendiren siyahbeyazlılar dünyaca ünlü bir yıldızı daha kadrosuna katmak için temaslara başladı. Kaliteli bir kanat oyuncusu almak isteyen Beşiktaş yönetiminin önüne sürpriz bir fırsat çıktı.

Menajerlerin, Real Madrid kulübünün, PSG’nin Icardi transferinde G.Saray’a sağladığı kolaylığı; Beşiktaş’a sağlamak istediğini ilettiği belirtildi. Eden Hazard’ın maaşının çok küçük bir kısmının karşılanması durumunda Belçikalı oyuncunun siyah-beyazlıtakıma gönderilebileceğini ilettiler.

6 AY KİRALANACAK

Daha önce Pjanic ve Dele Alli gibi fırsat transferleri yapan ancak bu isimlerin beklenen performansları sergileyememesi nedeniyle sıkıntı bir sürece giren siyah-beyazlıların bu kez daha dikkatli davranacakları ifade edildi.

Sportif direktör Ceyhan Kazancı ve teknik direktör Şenol Güneş’in önüne getiren Eden Hazard ismiyle ilgili olarak detaylı bir rapor istedikleri öğrenildi. Beşiktaş’ın, oyuncunun mali yükümlülüklerinin uygun olması durumunda Belçikalı yıldızı 6 ay kiralamak için İspanyol ekibine bir teklif yapması ve 32 yaşındaki oyuncusu kadrosuna katması bekleniyor.

CHELSEA’DE 352 MAÇ

Kariyerinde en çok Chelsea formasını giyen Hazard, İngiliz ekibinde 352 maça çıktı. 110 gol atan, 92 de asist yapan Belçikalı yıldız; Lille formasıyla da 194 maçta 50 gol, 53 asistle oynadı. Real Madrid’de ise 73 maçta şans bulan Hazard, 7 gol attı, 11 de gol pası verdi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button