Fenerbahçe

Fenerbahçe’de ses getirecek Jorge Jesus görüşmesi! ‘Finali beklemeyelim’

Fenerbahçe’nin Süper Lig şampiyonluğunu bir kez daha kaybetmesinin ardından pazar gecesi Nef Stadyumu’nda oynanan Galatasaray derbisindeki farklı yenilgi ve ortaya konan kişiliksiz futbol, sarı-lacivertli camiayı çileden çıkardı.

Bu yaşanan hezimetin Fenerbahçe’de birçok taşın yerinden oynamasına sebep olacağı şeklinde yorumlanıyor.

Oldukça üzgün olan taraftarlar adeta isyan bayrağını çekti.

Sarı- lacivertli taraftarlar derbi mağlubiyetinin ardından soluğu Ülker Stadyumu ve Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde aldı.

Burada takıma ve yönetimi büyük tepki vardı.

Son derece kızgın olan Fenerbahçe taraftarı yönetimi istifaya davet etti.

Tüm bunlar yaşanırken tepkilerin en büyüğü ise sanal alemdeydi.

Fenerbahçeli taraftarlar attıkları mesajlarla takımı ve teknik ekibi yerden yere vururken yönetime de büyük tepki vardı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından sarı-lacivertli yönetim acil koduyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Başkan Ali Koç’un da yer aldığı toplantıda eleştiri okları teknik direktör Jorge Jesus’a çevrildi.

Takvim’in haberine göre; Fenerbahçeli yöneticilerin çoğunluğu teknik patron Jorge Jesus’un vakit kaybetmeden hemen gönderilmesini istedi.

“HEMEN GÖNDERİLSİN!”
Toplantıda, “Jesus’un hemen gönderilmesi gerekiyor. Yoksa Türkiye Kupası finaline Jesus’la çıkarsak o maçı da kaybederiz” ifadelerinin geçtiği de gelen haberler arasında.

Toplantının son derece gergin bir ortamda geçtiği ve yeni teknik adamın belirlenmesi için vakit kaybedilmemesi gerektiğinin altının çizildiği de öğrenildi.

JESUS’UN GÜLMESİ KIZDIRDI!
Fenerbahçe, Galatasaray karşısında devreyi 1-0 mağlup tamamladı. İkinci devre başlarken sarı-lacivertli kulübenin arkasındaki iki Brezilyalı taraftar Jorge Jesus’a “Flamengo’ya geri dön” diye bağırdı.

Portekizli çalıştırıcı onlara gülerek yanıt verdi. Taraftarlar “Bizim içimiz kan ağlarken bu görüntü olmadı” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button