Galatasaray

Galatasaray yönetimi kesenin ağzını açtı! İşte Beşiktaş derbisi primi

Şampiyonluk yarışında son düzlüğe girilirken, takipçisi Fenerbahçe ile arasındaki 6 puanlık farkı koruyan Galatasaray’da herkes ligde kalan maçlara kilitlendi.

Kayıpsız şekilde yoluna devam edip son haftaya kalmadan işi bitirmek isteyen sarı-kırmızılılarda, Gomis krizi çözüldü ve Beşiktaş derbisi hazırlıkları tam kadro gerçekleşiyor.

Sabah’ın haberine göre; dev maça 10 milyon TL’lik prim sözü veren yönetim, şampiyonluk yolunda hiçbir maddi fedakârlıktan kaçınmıyor.

Başkan Dursun Özbek’in son hamlesi ise Beşiktaş derbisi öncesi Florya’da oyuncular üzerinde adeta doping etkisi yarattı.

HİÇ BEKLEMEDEN PARALAR HESAPTA

Yeni sezon kombineleri 10 gündür yenileniyor ve taraftarın büyük ilgisiyle karşılaşan Galatasaray Kulübü, 40 milyon TL sıcak parayı kasasına şimdiden koydu.

Bu gelişme sonrasında başkan Dursun Özbek, kulüp profesyonellerine talimat verdi ve takımın maaşlarının hiç beklemeden ödenmesini istedi.

Sarı-kırmızılı futbolcuların hesabına 40 milyon TL yatırıldı ve Beşiktaş galibiyetine de ayrıca 10 milyon TL prim koyuldu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button