Galatasaray

Galatasaray’da Sergio Oliveira açıklamalarda bulunuyor | CANLI YAYIN

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Sergio Oliveira, Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında oynanacak Beşiktaş derbisi öncesi açıklamalarda bulunuyor.

İşte o sözler…

Sergio Oliveira: Şampiyonluk uzun yol. Şimdiye kadar iyi geldik, aynı şekilde devam etmeliyiz. Önümüzde 6 maç var. Kazanarak devam etmeliyiz.

GOMIS VE ICARDI OLAYI…
“Basının bu konuyu sormak istediğini biliyorum. Mauro ve Bafe olayları geçmiş olaylardır. Biz bir aileyiz. Bu şekilde devam etmeyi planlıyoruz.”

“Galatasaray, Roma ve Porto ile aynı seviyede bir kulüp. Çok büyük bir kulüp Galatasaray. Birçok şampiyonluğu olan, her zaman şampiyonluk yarışında olan bir kulüp. Ben de bu yarışta olmak için geldim ve bu yarışın bir parçasıyım.”

“EN ÖNEMLİSİ BU SEZON”
“İlerideki yıllarda ne olur ne biter bilmiyorum. En önemlisi bu sezon. Bir NBA röportajı izledim geçen gün. Çok güzel bir söz söylediler. ‘Kazanabilirsiniz kaybedebilirsiniz ama her gün mücadele etmek gerekiyor’ Asıl önemli olan da bu.”

“DERBİYE HAZIRIZ”
“Sırrımız tabii ki ciddi olmak, hırslı olmak, mütevazı olmak. Her maça aynı değeri veriyor. Derbiler tabii ki önemli ama diğer maçları kaybedince, derbilerin bir önemi olmaz. Biz hazırız kazanmaya ve odaklanmış durumdayız. Her maça kazanmak için çıkacağız.”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button