Trabzonspor

Önce ekonomi

Trabzonspor’da bugün başlayacak olağanüstü kongre öncesinde kente gelen asbaşkan ve başkan adayı Ertuğrul Doğan, Divan Kurulu Başkanlığı’nı ziyaret etti. Divan Başkanı Ali Sürmen ve kurul üyeleriyle görüşen Doğan, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Gelecek planları ve kulübün içinde olduğu durumla ilgili değerlendirmeler yapan Ertuğrul Doğan, şöyle konuştu: “Bugüne kadar Trabzonspor ile alakalı tüm süreçlerde yanımızda oldular. Teşekkür sunarız. 5 yıldır Trabzonspor’un içerisindeyim. Trabzonspor’un geldiğimiz şu durumda artık belli başlı sorunları olduğunu herkes biliyor. Ekonomik anlamda ve özellikle altyapıda. Gerçekten artık altyapının çok planlı ve düzgün hareket etmesi gerekmekte. Ekonomisini yönetilebilir hale getirmek zorundayız.

TRABZONSPOR CEBE SIĞMAZ

Trabzonspor kimsenin cebine sığmaz. Birilerinin desteğiyle değil, artık kendi ayakları üzerinde durabilmesi lazım. Belli başlı çok ciddi planlamalar lazım. Planlarımız çok net hazır. Neyi, nasıl yapacağımızı, kimlerden destek isteyeceğimizi biliyoruz. Açık olarak söylüyorum. Ana hedefim, ekonomik olarak Trabzonspor’u sürdürülebilir hale getirmek. Camiamızın belli gerçekleri var, bunu göz ardı edemeyiz. Yarışın içinde olacağız. İşimiz çok daha zor olacak. Hem ekonomiyi düzeltmek, hem altyapıyı düzenlemek, hem bu takımı yarıştırmak zorundayım. Bu şehrin sokaklarında büyüdüm ve bu şehrin ne istediğini biliyorum. Bu Trabzonspor camiasının tüm değerleriyle yapabileceği bir şey. Sözünü net olarak veriyorum. Bu süreci açık şekilde yöneteceğiz.”

TEK YÜREK OLALIM

DOĞAN: Bu dönemde en önemli konu camianın bir olması. Biz olağanüstü kongreye tek liste olarak giriyoruz ama tek yürek olarak çıkarsak bu işin üstesinden geliriz. Kongremiz tüm camiaya hayırlı olsun. İnşallah camiaya mahcup olmayacağız.

SÜRECİ FARKLI ŞEKİLDE AŞACAĞIZ

HER ZAMAN DESTEKLERİZ

ALTYAPI YUKARIYI BESLEMELİ

Bordo mavili kulübe 2018yılında gelen transfer yasağınıhatırlatan Doğan, “Bizim dönemimizdegelen birçok oyuncu var veTrabzonspor altyapısının planlamasınınolması lazım. Bu planlamanın transfer yasağıveya başka ekonomik duruma gerek kalmadanyukarıyı beslemesi lazım. Altyapı konusunda1 yıldır Double-Pass firmasıyla çalışmayürütüyoruz ve bu çalışmaları herkese bir toplantıylaanlatmak istiyoruz. Bu çalışmanınsonuna gelindi. Burada ana amaç, Trabzonspor’unaltyapısı planlaması. Raporlamalarıhazır. Önümüzdeki günlerdetek tek paylaşacağız. Yol haritasınıberaber belirleyeceğiz”diye konuştu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button