Trabzonspor

TRABZONSPOR HABERLERİ | Bjelica galibiyetle başlamak istiyor! İşte Trabzonspor’un Sivasspor maçı 11’i

Bjelica ilk açıklamalarında Trabzon’da olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Hırvat teknik adam “Çok mutlu ve gururlu hissediyorum kendimi. Bu büyük takımın, büyük taraftarın bir parçası olabilmek, onlarla olabilmek benim için büyük bir gurur. Bugün takımla beraber ilk iş günüm olacak, onlarla ilk defa beraber çalışacağız. Bunun için şimdiden sabırsızlandığımı söyleyebilirim” dedi.

TRABZON’U TANIYORDUM

Elimden geleni yapacağı sözünü veren tecrübeli hoca “Birçok mesaj aldım taraftarlarımızdan, buraya gelmeden önce de Trabzonspor’u takip ediyordum. Daha önce de zaten bilgim vardı. İlk anlaştığımız andan itibaren taraftarlarımız sosyal medya üzerinden o kadar güzel şeyler söylediler ki beni de çok mutlu ettiler. Bu takımı ait olduğu yere tekrardan ulaştıracağımıza da eminim” diye konuştu.

Bjelica taraftarlara da çağrıda bulunup şunları söyledi: Taraftarlarımızın desteği olmadan ve gösterdikleri bu sevgi olmadan bir şey başarmamız mümkün olmayacaktır. Büyük başarıları beraber olursak yapabiliriz. Onlardan tek isteğimiz bize zaman tanımalarıdır.

SİVASSPOR – TRABZONSPOR MAÇI MUHTEMEL 11’LER

Sivasspor: Ali, Murat, Appindangoye, Goutas, Ziya, Coffie, Ulvestad, Erdoğan, N’Jie, Saiz, Yatabare

Trabzonspor: Uğurcan, Larsen, Hüseyin, Denswil, Eren, Siopis, Hamsik, Bardhi, Markovic, Naci, Gomez

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button