Beşiktaş

Vincent Aboubakar pişman etti! Her şey tepetaklak

Vincent Aboubakar ara transfer döneminde sürpriz bir şekilde Beşiktaş’a geri dönmüştü.

Deneyimli forvet, siyah-beyazlılardaki formuyla Al-Nassr’ı pişman etti. Vincent Aboubakar sonrası liderliği kaptıran Suudi Arabistan ekibi, gol yollarında büyük bir kozunu yitirmiş oldu.

VINCENT ABOUBAKAR PİŞMAN ETTİ
Akşam’ın derlediği habere göre; Beşiktaş’ta Vincent Aboubakar form tutmaya başladı. Son 3 haftayı da boş geçmeyen Kamerunlu golcü, takımının en önemli hücum silahı konumunda. Vincent Aboubakar’ın bu performansı, Al-Nassr’ı da pişman etti.

1,5 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ VARDI
Beşiktaş’a gelmeden önce Suudi Arabistan ekibiyle 1,5 yıl daha sözleşmesi bulunan Vincent Aboubakar, sürpriz bir şekilde Al-Nassr’a veda etmişti. Cristiano Ronaldo’nun gelişiyle ayrılık kararı alan Aboubakar, Beşiktaş’a 2,5 yıllık imza atmıştı.

SON HAFTALARDA AÇILDI!
Siyah-beyazlılardaki yeni macerasına tutuk başlayan Vincent Aboubakar son haftalarda ise açıldı. Ligde Ankaragücü, Başakşehir ve İstanbulspor’a karşı oynanan son 3 maçı boş geçmeyen Vincent Aboubakar, Başakşehir’e karşı 1 de asist yaptı.

AL-NASSR LİDERLİĞİ KAPTIRDI
Vincent Aboubakar böylece Beşiktaş’ta bu sezon ligde çıktığı 7 maçta 3 gol, 1 asistlik istatistik yakalamış oldu. Öte yandan Kamerunlu yıldızın ayrılığı sonrası Al-Nassr da tepetaklak oldu. Liderliği Al-Ittihad’e kaptıran Suudi ekibi, Vincent Aboubakar’ı gönderdiği için büyük bir pişmanlık yaşıyor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button